sadsad x
asdasd

Chilai Home Siyah Banyo Halısı Havai

Ürün Kodu : T106001
151,09 TL

Renk Seçiniz

Siyah

Ebat Seçiniz

60 x 100

70 x 120

80 x 140

Paylaş:
Fiyat Alarmı Favorilerime Ekle
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Kargoya Teslim Süresi
  :
  3 İş Günü
  %100 Akrilik
  Renk:Siyah
  Kalınlık:18-30 mm
  Kaymaz Tabanlıdır.
  Antibakteriyeldir.
  Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir.
                  YIKAMA ve KULLANIM ÖNERİLERİ
   
  Halınızı diğer çamaşırlardan ayrı olarak yıkayınız.
  Halı üzerine dökülen katı lekeleri bir spatula yardımı ile sıvı lekeleri kağıt havlu ile zaman kaybetmeden halının yüzeyinden alınız.
  Lekelere müdahele kenardan merkeze doğru yapılmalıdır; aksi taktirde leke yayılır. Temizlik anında halı yüzeyi temizlenmiş görünmesine rağmen, halı kuruduğunda leke yeniden görünür hale gelebilir. Bu sebeple leke çıkarma işleminin birkaç kere tekrar edilmesi gerekebilir.
  Leke çıkartma işleminde halı yıkama şampuanının sadece köpüğü kullanılmalıdır. Temizlik işlemi sırasında su sıcaklığı 30°C'yi aşmamalıdır. Su ile silinip, kurutulmalıdır.
  Leke çıkarmak için kesinlikle çamaşır suyu, tuz ruhu gibi ağartıcı kimyasallar kullanmayınız.
  Lateks tabanlı halı, zemini tuttuğundan dolayı kaymaz. Ev kazalarına sebebiyet vermez. Bu tip halıların serileceği zemin mutlaka kuru olmalıdır. Lateks tabanı uzun süre güneş ışığına maruz bırakmayınız.
  Halınızdan ilmek çekmeyiniz, çıkmış olan ilmekleri halı yüzeyinden kesiniz.
  Kurutmak için bir ısı kaynağına (soba,radyatör gibi) yakın tutmayınız.
  Kuru veya yaş olarak silkelemeyiniz.
  Halınızın, üzerine dökülen katı veya sıvı lekeler tarafından lekelenmesi, tümüyle kullanım hatasıdır ve lekenin giderilmemesi halinde üretici firma sorumlu tutulamaz.
  Su basması veya temizlik amacı ile yapılan hatalı uygulamalar ve bunların sonucunda, garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
  Lateks tabanlı halınızı uzun süre güneş ışığına bıraktığınızda oluşabilecek, renk ve doku deformasyonları garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
  Halınızı tazyikli su ve fırça ile yıkamanız sonucunda oluşacak deformasyonlar garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
  Ağır eşyaların altında kalan halıların çekilerek çıkarılması, overlok ve biyelerin sökülmesine ve yırtılmasına neden olur. Bunun sonucunda oluşacak deformasyonlar garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
  Elyaflar yıkamada bir miktar hav  salar. Bu nedenle halınızı yıkama torbası içerisine koyup çamaşır makinesinde yıkarsanız filtrelerin tıkanmasını önlemiş olursunuz.
  Yıkamada ürünün renkli ya da beyaz olmasına dikkat ederek uygun deterjan kullanılmalı ve yıkamadan sonra iyice durulanmalıdır.(Elde yıkamada halınızı çitilemeyiniz.)
  Kuruduktan sonra çırpmadan, silkeleyerek veya havlarını tarayarak canlandırınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.