BLOG

 • Ocak 31, 2023

  Bina, hastane girişleri, kapı ve dükkan önü gibi farklı alanlarda sıklıkla kullanılan paspas modelleri ilk bakışta dekoratif duruşları ile dikkat çekerler. Aynı zamanda kullanım alanı göz önünde bulundurularak farklı kumaş dokuları ile desteklenmeleri, bu ürünlere işlevsel açıdan da birçok özellik kazandırır. Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan paspaslar, görsel açıdan kazandırdıklarının dışında neden önemlidir merak ediyorsanız detaylara göz atabilirsiniz.

  Paspas Neden Önemli?
 • Ocak 16, 2023

  Çeşitli ıslak zemin türleri için tasarlanan z-mat paspas modelleri özel desen ve oluklu yapıya sahiptir. Özel delikli yapısı ıslak zeminlerde meydana gelen kayganlığın önün geçmek için idealdir. Z-mat paspasların çeşitli desenleri ve renkleri olduğundan hemen her işletme, AVM girişlerinde kullanıma uygundur.

  Z Mat Paspas
 • Aralık 30, 2022 Paspas Çeşitleri

  Kalın ve tüylü yapısıyla ön plana çıkan nem alıcı paspas, özellikle banyolarda tercih edilir. Kıvırcık tasarımlarda üretilen bu paspaslar, daha kuru bir ortam oluşturulmasına yardım eder. Üzerindeki yoğun tüy yapısı nemi içine hapseder.

  Nem Alıcı Paspas
 • Aralık 21, 2022 Paspas Çeşitleri

  Mekan girişlerinin yanı sıra bina içlerindeki ofis giriş ve çıkışlarına da yerleştirilebilir. Dışarıdan gelen insanlar ayakkabılarını kıvırcık paspas üzerine sürterek temizleyebilir. Özellikle ıslak ve çamurlu zeminlerin yarattığı kirleri mekanınızdan uzak tutar.

  Kıvırcık Paspas
 • Aralık 09, 2022 Paspas Çeşitleri

  İç ve dış kapı önlerinde kullanılan logolu paspaslar genelde şirket ve kuruluşlar tarafından tercih edilmekle beraber, eczane, otel, restaurant, kuyumcu gibi işletmelerce de tercih edilir. Bir işletme için çok önemli olan vitrinlerin ve dekorasyonun en önemli tamamlayıcılarından biri de logolu paspaslardır.

  Logolu Paspas
  cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
  Çerez Kullanımı

  Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.