sadsad x
asdasd
Toplam 2011 ürün görüntüleniyor.

Paspas

Dış ortamda bulunan kirin, ayaklar vasıtasıyla ev ve iş ortamlarına taşınmaması için her türlü bina ve kapı girişinde bulunan paspaslar, kullanım alanlarına göre tasarlanan modelleriyle vazgeçilmez bir ihtiyaç. Bununla beraber sahip olduğu özelliklere göre kullanım alanı genişleyebilen paspaslar çamur, su, toz gibi maddelerin iç ortamlara nüfuz etmesini büyük oranda etkilediğinden hijyenik bir yaşam alanı için olmazsa olmazdır.

Türlerine Göre Paspasların Özellikleri Nelerdir?

Özellikle yoğun kullanımlar göz önünde bulundurularak üretilen paspaslar hastane, okul, ofis, yurt, apartman veya site girişleri, fabrikalar, spor merkezleri gibi geniş bir kullanım alanına sahip. Fiziksel formları, profil aralıkları ve kullanılan malzemeler sayesinde dayanıklı hale gelebilen paspaslar, doğru seçildiğinde uzun süreli kullanıma son derece uygun olabilir. Bununla beraber paspasların rulo yapılabilir ve kolay taşınabilir özellikte olması, altında kalan zeminin temizlenmesi gerektiği anlarda kolaylık sağlar. Bağlantı aparatları ve dekoratif tarzları sayesinde paspaslar, zemine yüzde yüz uyum gösterir ve kullanıldığı alana şık bir görünüm katar.

Alüminyum metal paspas, PVC tabanlı profili sayesinde ses yapmayı engelleyerek, özellikle okul ve hastane gibi yüksek sesin rahatsızlık verebileceği ortamlarda kullanılabilme özelliğine sahip. Üretiminde tercih edilen bukle halı fitili, yoğun kullanım düşünülerek tasarlandığından son derece dayanıklı. Uzun süre kullanılabilme özelliğiyle beraber, ayakkabı tabanındaki tozu, kiri söküp nemi hapsetmesi sayesinde alüminyum metal paspas, hijyenik bir ürün niteliğinde. Ofisinde, iş yerinde ya da apartmanında basit bir çözümle hijyenik bir ortam sağlamayı kim istemez ki?

Toz / nem alıcı paspas, iç mekanlar için tasarlandığından, özenle seçilen malzemeleri sayesinde kanserojen madde içermez. Nem alıcı özelliğine rağmen kaymayan tabanı sayesinde zemine yapışır ve sizi güvende tutar. Yoğun kullanıma uygunluğuyla beraber ayak tabanında bulunan tozu ve nemi mükemmel şekilde alır ve iç mekan hijyenine katkı sağlar.

Kıvırcık paspas, ayakkabı tabanında bulunan kiri ve tozu temizleyen kalın liflere sahip. Bu özelliği kıvırcık paspasa dayanıklı ve uzun ömürlü olma niteliği katar. Açık ve kapalı alan kullanımı için son derece uygun olan kıvırcık paspasın bir diğer özelliği ultraviyole korumasına sahip oluşu. Bunların yanı sıra sürtünmeden doğabilecek elektriklenmeyi minimize eden antistatik yapısı da önemli bir özellik.

Paspaslar Kirden Nasıl Arındırılır?

Hastane, okul, yurt, apartman gibi giriş çıkışların yoğun olduğu alanlarda kullanılması, ayakkabı tabanındaki tozu, kiri sökmesi ve nemi hapsetmesi, doğal olarak bir süre sonra paspasların kirlenmesine neden olur. Böyle bir durumun yaşanması, paspasların temizleme özelliğinin bir süre sonra kaybolmasına ve iç ortamlara kir ve tozun girmesine sebebiyet verebilir. Endişelenmenize hiç gerek yok, çünkü paspaslar rahatlıkla temizlenebilir. Uygun temizleme aparatını ve temizlik deterjanını kullandığınız sürece paspasınızı rahatlıkla silebilir ya da yıkayabilirsiniz.

Yalnızca paspas temizliği değil, üzerinde durduğu zeminin temizliği de hijyen için olmazsa olmaz bir ihtiyaç. Size fonksiyonel detaylar sunan paspaslar, rulo yapılabilme ve kolaylıkla yerinden kaldırılabilme özelliğine sahip olduğundan paspasınızın altında bulunan zemini temizlemek istediğinizde herhangi bir zorlukla karşılaşmadan, temizlik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Paspası Nasıl Temin Edebilirsiniz?

Piyasada bu ürünleri tedarik edebileceğiniz pek çok platform ya da mağaza bulunabilir. Hem zaman kaybetmeden hem de uzaklara gitmeden, beğendiğiniz ya da istediğiniz özelliklere sahip paspasları kolaylıkla satın alabilirsiniz. Kullanışlı ve güvenilir alışveriş sistemiyle Paspastoptancisi.com, uygun fiyatlara sahip paspas modelleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik ürünler sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Paspastoptancisi.com sayesinde yüzlerce paspas modelinden dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.