Paspas Toptancısı, Bolero Tekstil bünyesinde, dekoratif yer tekstili ve zemin sektöründe modern, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmak amacıyla 2010 yılında kurulmuştur.

Zemin ve halı sektöründe önemli bir yere sahip olan firmamızın ürün yelpazesinde banyo paspası, alüminyum paspas, kıvırcık paspas, çelik halı, z-mat Paspas, halı, suni çim halı ve yolluk halı çeşitleri bulunmaktadır.

Müşterilerimizin online alışveriş güvenliğini sağlayarak online alışverişlerde herkesin yaşamış olduğu yetkiliye ulaşamama, siparişten haber alamama gibi sorunların yaşanmaması temel önceliklerimiz arasında yer almaktadır. Mesai saatleri içerisinde telefon veya e-mail yolu ile bize iletilen tüm talep, istek, görüş ve şikayetleriniz en kısa süre içerisinde değerlendirilip cevaplanmaktadır. Bizi farklılaştıran unsur; piyasada en beğenilen renk ve desenlerin uygun fiyatlı olarak sunulması ve ürünlerin Türkiye'nin her yerine bir tıkla ulaştırılabilmesidir.

VİZYON

Genç, dinamik, profesyonel ve titiz bir ekip ve sahip olduğu yılların deneyimi ile birlikte büyüme hızını artırmaya, kaliteli hizmet ve ürünler sunarak online ve hızlı hizmet ile Türkiye'de alanında kalitenin ve güvenin tek adresi olmayı hedeflemektedir.

Saygılarımızla,


Bolero Çorap İplik ve Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.
Adres: Dolmabahçe Cd. No:12 Haraççı 34281 Arnavutköy/İstanbul
Vergi Dairesi: Küçükköy / 1790597586
Ticaret Sicil No: 724091
E-mail: [email protected]
Mersis No: 0179059758600018
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.