T66223
499,90 TL KDV Dahil
624,88 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T66224
724,90 TL KDV Dahil
906,13 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T117816
1.249,90 TL KDV Dahil
1.562,37 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T117817
724,90 TL KDV Dahil
906,13 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T115117
964,90 TL KDV Dahil
1.206,13 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T115116
514,90 TL KDV Dahil
643,62 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T99213
964,90 TL KDV Dahil
1.206,13 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T99212
1.829,90 TL KDV Dahil
2.287,37 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T132769
1.899,90 TL KDV Dahil
2.374,87 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T132767
1.899,90 TL KDV Dahil
2.374,87 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T132764
1.899,90 TL KDV Dahil
2.374,87 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T132770
1.899,90 TL KDV Dahil
2.374,87 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T66216
1.389,90 TL KDV Dahil
T105161
804,53 TL KDV Dahil
1.005,66 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T105120
203,60 TL KDV Dahil
254,50 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
T117860
484,00 TL KDV Dahil
605,00 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Nem Alıcı Paspas

Dış mekanlar ve kapı önleri için tasarlanmış toz ve nem alıcı paspas çeşitleri, hem kullanıldıkları alanlarda hem de iç mekana geçişte maksimum temizlik ve hijyen sağlıyor. Toz, kir, nem, çamur gibi istenmeyen unsurlar paspasın kullanılmadığı durumlarda iç mekanlara taşınıyor. Bu durum, iç mekanlarda istenmeyen görüntülerin oluşmasının yanı sıra antihijyenik bir durumu da beraberinde getiriyor. Paspas Toptancısı'nın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan, çeşitli ebat ve modellere sahip dış mekan paspası modelleri tüketiciye sunuluyor.

Dış Mekan Paspas Modelleri

Gerek çeşitli iş yerleri, kurum ve binalarda gerekse evlerin dış kapı önlerinde kullanılan paspaslar, çeşitli özellik ve kullanım unsurları ile karşımıza çıkıyor. Dış mekan paspasların genel kullanım amaçları arasında ayakkabı tabanına yapışmış olan toz, kir, nem ve çamur gibi hijyen unsurunu bozan, istenmeyen antibakteriyenleri engellemek yer alıyor. Dış mekanların kirlettiği ayakkabı tabanlarında yer alan istenmeyen unsurlar, nem alıcı toz tutucu paspaslar tarafından absorbe edilerek iç mekan hijyeni sağlanıyor. Kalite, ebat, özellik ve tasarım unsurlarının tamamının yer aldığı modeller içerisinde kişiler tarafından en çok tercih edilen seçenekler arasında dış mekan paspaslarını ise nem ve toz alıcı paspaslar oluşturuyor.

Toz ve Nem Alıcı Paspasların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Toz alıcı paspas modelleri; tüm kapı önlerinde, iç ve dış mekanlarda kullanılıyor. Özellikle hijyene önem verilen, iç mekana ayakkabı ile geçiş yapılan mekanlarda toz ve nem alıcı paspaslara yer veriliyor. Hastaneler, klinikler, okullar, yurtlar, oteller, iş yerleri, ofisler ve evler nem ve toz alıcı paspasların kullanımına uygun alanların başında yer alıyor. Ayakkabı tabanına yapışmış olan toz, kir ve nem; nem ve toz tutucu paspas tarafından ayakkabı tabanında tamamen alınarak iç mekana geçişte temiz bir ayakkabı tabanı sağlıyor. Böylece, hem görsel temizlik hem de hijyen açısından iç mekan temizliği maksimum seviyede sağlanmış oluyor. Toz ve nem alıcı paspas modelleri, dış mekanların yanı sıra iç mekanlarda da kullanıma uygun niteliklerde tüketicinin karşısına çıkıyor. Çeşitli ebat ve genişliklerde tasarlanmaya da uygun olan paspaslar; otellerin, yurtların ve şirketlerin iç mekanlarında sıklıkla tercih ediliyor.

Dış Mekan Paspasları Kullanım Amacı Nedir?

Dış mekan paspasların kullanım amaçları arasında hem iç mekan hem de iç mekana giriş bölümünün temiz ve hijyenik tutulması yer alıyor. Dışarıda pek çok toz, kir ve nem gibi unsurlara maruz kalan ayakkabı tabanları, toz ve nem alıcı paspaslar yardımı ile temizlenerek iç mekana geçişte temizlik sağlıyor. Hastane, okul, yurt, iş yerleri, ofisler, oteller, çeşitli klinikler gibi iç mekanda ayakkabı ile dolaşılan mekanların iç ya da dış kısımlarında mutlaka nem ve toz tutucu paspaslara yer verilmesi gerekiyor. Böylece ayakkabı tabanında yer alan, mekanın hijyen ve temizliğini olumsuz etkileyecek olan faktörler, kullanılan paspas sayesinde iç mekanlara taşınmıyor.

Nem Alıcı Paspas ve Yolluk Modelleri

Nem alıcı paspas ve yolluk modelleri, çeşitli ebatlarda ve renklerde Paspas Toptancısı tarafından satışa sunuluyor. Profesyonel nem alıcı paspas ve yolluk modelleri, renk ve ebat olarak birbirinden farklılık gösterse de paspasların genel kullanım nitelikleri açısından herhangi bir fark yaratmıyor. Pek çok standart kapı önüne uygun olan ebatların haricinde istendiği takdirde özel ölçüler ile de nem tutucu paspas üretimi Paspas Toptancısı tarafından sağlanıyor. Toz ve nem alıcı paspas fiyatları, sabit ölçülerin dışında belirtilen özel ölçüler bazında farklılık gösteriyor. Fiyat farkının yanı sıra imal edilen bu ürünlerin kalitesi ve özelliklerinde herhangi bir değişiklik yaşanmıyor. Toz ve nem alıcı paspas seçenekleri, kullanım alanına ya da amacına göre klasik paspas formu ya da yolluk modelinde tercih edilebiliyor.

Nem ve Toz Alıcı Paspasların Özellikleri

Toz alıcı yolluk paspas ve standart ebat paspaslar nitelik olarak farklılık göstermiyor. Toz ve nem alıcı paspaslar; ayakkabı tabanında bulunan tozu, nemi söküp alma özelliğinin yanı sıra mekanların hijyenini sağlama konusunda da görev alıyor. PVC tabanlı olarak imal edilen paspaslar, kaymaz özelliği sayesinde güvenli bir kullanım da sağlıyor. Paspasların imal edildiği malzemeler kesinlikle kansorejen madde içermiyor. Düzenli temizlikleri yapıldığı takdirde ise bakteri, küf, mantar gibi zararlı organizmaların üremesine de mahal vermiyor. Kullanılan malzeme, oldukça dayanıklı olduğu için yoğun trafiğin olduğu alanlarda uzun süre kullanıma uygun olan toz ve nem alıcı paspaslar, standart model paspasların kullanıldığı tüm mekanlarda rahatlıkla kullanılıyor.

Nem ve Toz Alıcı Paspaslar Nasıl Temizlenir?

Tüm paspas modellerinde olduğu gibi toz ve nem alıcı paspaslar için de temizlik, önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Ayakkabı tabanında bulunun; nem, toz, çamur gibi unsurları söküp aldığı için paspas zemininde zaman içerisinde yoğun bir kirlenme meydana geliyor. Paspasların hem kullanıldığı alanda hem de iç mekanda yeterli temizlik ve hijyeni sağlayabilmesi için temizliğine de dikkat edilmesi gerekiyor. Paspasların kullanım trafiğinin yoğunluğuna ve paspasın kirlenme durumuna göre haftada bir, maksimum iki haftada bir süreler içerisinde temizliğinin yapılması gerekiyor. Paspasın yüzeyinde tutunmuş olan toz, kir ve çamur gibi partiküllerin süpürülmesi, ardından paspasın su ile yıkanarak kurumaya bırakılması paspasların temizliği için yeterli oluyor. Paspasların temizliği yapılırken kimyasal temizleme ürünlerinin kullanılmaması da özen gösterilmesi gerekiyor. Kimyasal temizleme malzemeleri paspasların kullanım ömürlerini kısaltıyor.

İç Mekan Hijyenini Sağlamak İçin Nasıl Paspaslar Kullanılmalıdır?

İç mekanların, yaşam alanlarının hijyeni insan sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Temiz ve hijyenik ortamları sağlamak için kullanılan yardımcıların başında paspaslar yer alıyor. İç mekanlarda hijyen beklentisi yüksek olan mekanların başında; hastaneler, gıda imalathaneleri, restoranlar, oteller, yurtlar, kurum ve ofisler yer alıyor. Aslında insanların ayakkabı ile giriş çıkış yaptıkları tüm mekanların ön hijyeninin sağlanması için paspas kullanımına özen gösteriliyor. Nem ve toz alıcı paspaslar, genel hijyenik koşulları sağlaması açısından en çok tercih edilen paspas modelleri arasında yer alıyor. Ayakkabı tabanında bulunan istenmeyen unsurları tamamen yok ederek iç mekanlara daha hijyenik bir geçiş sağlıyor.

Polipropilen Nem Alıcı Paspas Özellikleri

Polipropilen nem alıcı paspaslar, ayakkabı tabanında bulunan nemi ve tozu maksimum seviyede temizliyor. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanıma da olanak sağlayan polipropilen paspaslar, UV koruma ve UV korumasız seçenekleri ile tüketicinin tercihine sunuluyor. Isıya ve yoğun kullanıma dayanıklı olan polipropilen nem alıcı paspas çeşitleri; iç mekanlara geçişte maksimum temizlik sağlıyor.

Dış Mekan Paspası Seçerken Nelere Özen Gösterilmeli

Dış mekanlarda, kapı önlerine paspas seçerken hem iç mekan hijyenini üst seviyede sağlayan hem de uzun ömürlü ve dayanıklı bir paspas seçmeye özen gösterilmelidir. İç mekanda ayakkabı ile dolaşılıyor ise toz ve nem tutucu paspaslar, iç mekan temizliği için uygun olan niteliklere sahip olup aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanım da sağlıyor. Paspas seçiminde ayrıca dikkat edilmesi gereken unsurlar içinde paspasların ideal kalınlığı, tabanın kaymaz olması ve kapı genişliğine uygun ebatlara sahip olması yer alıyor.

Siz de ihtiyacını olan nem alıcı paspas çeşitlerini Paspas Toptancısı'nda bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.