Staj

Kış ve yaz dönemi için staj yapma zorunluluğu bulunan, meslek yüksek okulu ve meslek liseleri öğrencileri için, [email protected] adresinden mağazamıza ve merkez kadromuz için staj başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Tam Zamanlı (Full time) / Yarı Zamanlı (Part-time) 

Arnavutköy merkez ofisimizde ve Fabrikamızda sadece tam zamanlı çalışma imkânımız bulunmaktadır. Mağazamızda  ise hem tam zamanlı hem de yarı zamanlı çalışabilme imkânı bulabilirsiniz. 

İş olanakları için, Eleman.net‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da [email protected] adresine, merkez ofis pozisyonlarına ve fabrika mavi yaka pozisyonlarına  başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz. 

Eleman. net: Açık Pozisyonlar 

ÇALIŞANLARIMIZA SUNDUKLARIMIZ 


Doğum İzni 

Bolero Çorap çalışanları, kanunen belirlenen yasal sürelerde doğum izni haklarını kullanırlar. Doğum  iznine ayrılan personellerimiz döndüklerinde iş kaybı korkusu asla yaşamazlar. 

Ulaşım Kolaylığı 

Bolero kendi mağaza ve fabrika  arasında, çalışanların rotasyonlarını mümkün olduğunca az yapmaktadır. Çalışanların mümkün olduğunca evlerine yakın yerlerde çalıştırılmasına özen gösterilir. 


Kariyer İmkânı
 


Her geçen gün hızla büyüyen markamızın, yeni oluşan kadrolarına ve çalışan ihtiyacına, mümkün olduğu kadar içeriden cevap vermeye çalışmaktayız. Bolero çorap  bünyesinde, mağazamızda ve fabrikalarımızda  yeni oluşan yönetici kadrolarımız için öncelikle, mevcut çalışanlarımızı değerlendirmek tercihimizdir. 

İndirimli Alışveriş İmkânı 

Tüm Bolero Çorap  çalışanları, Bolero’da satılan tüm ürünlerimizden indirimli olarak satın alma imkânına sahiptirler. 


OFİSLERİMİZ / ÇALIŞMA YERLERİMİZ 

Fabrika 

Genel Bilgi 

Bolero  Çorap fabrikası, İstanbul Arnavutköy ilçesinde, 13.500  m² alana  kuruludur. Bolero Çorap fabrikamızda, kendi markamız Bolero dışında, birçok farklı yabancı marka için de üretim yapılmaktadır. Bolero  Çorap, Avrupa’nın sayılı üretici firmaları arasında yer almaktadır. 

İş Olanakları 

Arnavutköy Fabrikamızdaki iş olanakları için, Eleman.net ‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da [email protected]  e-mail  adresine, hangi pozisyon için  başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz. 

Çalışma Koşulları 

Fabrikamızda mavi yakalı çalışanlarımız vardiyalı, beyaz yakalı çalışanlarımız ise hafta içi  08:30 akşam 18:30 cumartesi ve pazar tatil şeklinde çalışmaktadır. Tüm çalışanlarımız şirketin yemekhanesinden faydalanabilir.


Arnavutköy Merkez Ofis / Fabrika


Genel Bilgi 

Bolero Çorap  genel merkez ofisi İstanbul Arnavutköy semtinde bulunmaktadır.13.500  m² alana kurulu merkez ofisimiz ve fabrikamızda  mavi yaka ve beyaz yaka çalışanımız görev yapmaktadır. 

İş Olanakları 

Bolero Arnavutköy merkez ofis iş olanakları için, Eleman.net ‘den açık pozisyonlarımızı takip edebilir ya da [email protected] adresine, merkez ofis pozisyonlarına veya mavi yaka pozisyonlarına  başvuru yaptığınızı belirterek CV’lerinizi gönderebilirsiniz. 

Çalışma Koşulları 

Arnavutköy merkez ofisimizde mesai saatleri sabah 08.00 ve akşam 17.30 şeklindedir. Cumartesi ve Pazar günleri merkez ofisimiz çalışmamaktadır. Tüm çalışanlarımız yemekhanemizden faydalanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, hizmetlerimizin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.