sadsad x
asdasd
Yeni
Tükendi

Confetti 2li Klozet Takımı Myra Pastel Mavi

Ürün Kodu : T597
148,90 TL

Renk Seçiniz

Mavi

Ebat Seçiniz

2li Set

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • % 100 Akrilik Banyo Halısı
  Renk: Pastel Mavi
  Kalınlık : 30 mm
  Kaymaz tabanlı Banyo Halısı
  Yıkanabilir 
  Ebatlar : 60x100cm - 55x60cm

  BANYO HALISI KULLANIM ÖNERİLERİ
  Halınızı diğer çamaşırlardan ayrı olarak yıkayınız.
  Halı üzerine dökülen katı lekeleyicileri bir spatula yardımı ile sıvı lekeleyicileri kağıt havlu ile zaman kaybetmeden halının yüzeyinden alınız.Lekelere müdahele kenardan merkeze doğru yapılmalıdır; aksi taktirde leke yayılır. Temizlik anında halı yüzeyi temizlenmiş görünmesine rağmen, halı kuruduğunda leke yeniden görünür hale gelebilir. Bu sebeple leke çıkarma işleminin birkaç kere tekrar edilmesi gerekebilir.
  Leke çıkartma işleminde halı yıkama şampuanının sadece köpüğü kullanılmalıdır. Temizlik işlemi sırasında su sıcaklığı 30°C'yi aşmamalıdır. Su ile silinip, kurutulmalıdır.
  Leke çıkarmak için kesinlikle çamaşır suyu, tuz ruhu gibi ağartıcı kimyasallar kullanmayınız.
  Lateks tabanlı halı, zemini tuttuğundan dolayı kaymaz. Ev kazalarına sebebiyet vermez. Bu tip halıların serileceği zemin mutlaka kuru olmalıdır. Lateks tabanı uzun süre güneş ışığına maruz bırakmayınız.
  Halınızdan ilmek çekmeyiniz, çıkmış olan ilmekleri halı yüzeyinden kesiniz.
  Kurutmak için bir ısı kaynağına (soba,radyatör gibi) yakın tutmayınız.
  Kuru veya yaş olarak silkelemeyiniz.
  Halınızın, üzerine dökülen katı veya sıvı lekeleyiciler tarafından lekelenmesi, tümüyle kullanım hatasıdır ve lekenin giderilmemesi halinde üretici firma sorumlu tutulamaz.
  Su basması veya temizlik amacı ile yapılan hatalı uygulamalar ve bunların sonucunda, garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
  Lateks tabanlı halınızı uzun süre güneş ışığına bıraktığınızda oluşabilecek, renk ve doku deformasyonları garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
  Halınızı tazyikli su ve fırça ile yıkamanız sonucunda oluşacak deformasyonlar garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
  Ağır eşyaların altında kalan halıların çekilerek çıkarılması, overlok ve biyelerin sökülmesine ve yırtılmasına neden olur. Bunun sonucunda oluşacak deformasyonlar garanti kapsamı dışında değerlendirilir.
                            AKRİLİK VE PAMUK BANYO HALILARI İÇİN ÖNEMLİ UYARI!
  Elyaflar yıkamada bir miktar hav  salar. Bu nedenle halınızı yıkama torbası içerisine koyup çamaşır makinesinde yıkarsanız filtrelerin tıkanmasını önlemiş olursunuz.
  Yıkamada ürünün renkli ya da beyaz olmasına dikkat ederek uygun deterjan kullanılmalı ve yıkamadan sonra iyice durulanmalıdır.(Elde yıkamada halınızı çitilemeyiniz.)
  Kuruduktan sonra çırpmadan, silkeleyerek veya havlarını tarayarak canlandırınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.