sadsad x
asdasd
Sıkça Sorulan Sorular
yildiz.jpg (630 b) Satın aldığım ürünü iade veya iptal etmek istersem ne yapmam gerekiyor?

nokta.jpg (373 b) Siparişiniz kargoya verildi ise kargo size ulaştığı andan itibaren 7 iş günü içerisinde ürünü iade edeceğinize dair tarafımıza bilgi vererek, ürünü orijinal paketinde, eksiksiz ve kullanılmamış olarak iade edebilirsiniz.

yildiz.jpg (630 b) Sipariş ettiğim ürünü değiştirebilir miyim?

nokta.jpg (373 b) Evet, satın aldığınız ürünleri değiştirme imkanınız bulunmaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürün veya ölçüyü whatsapp destek hattımıza iletebilirsiniz.

yildiz.jpg (630 b) İade/iptal ettiğim ürünün ücret iadesi ne zaman yapılacak?

nokta.jpg (373 b) İade edilen ürün süreci aşağıdaki gibidir:

b-nokta.jpg (375 b) Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.

b-nokta.jpg (375 b) Ürün iade şartlarına uygunsa 7-14 iş günü içerisinde iade süreci tamamlanır.

b-nokta.jpg (375 b) Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

nokta.jpg (373 b) İadeniz tamamlanınca üyelik e-mailinize bir bilgilendirme mesajı gönderilir.

nokta.jpg (373 b) İade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız genelde bir kaç günde yansır. Banka kartlarında ise iadenin hesabınıza yansıma süresi daha uzundur.

nokta.jpg (373 b) Taksitle yapılan alışverişlerin ücret iadesi yapılan taksit sayısına göre yapılmaktadır. Örn: Ürünü 3 taksitle aldıysanız iadeniz 3 ayda tamamlanır.

 
yildiz.jpg (630 b) Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

nokta.jpg (373 b) Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında kontrol edin. Kargo paketinde veya üründe hasar varsa, paket adedi yanlışsa:

Kargo teslim fişini imzaladıktan sonra kargo görevlisine “Durum Tespit Tutanağı” tutturun. Ürünü/kutuyu bu tutanak ve fatura ile birlikte kargo görevlisine teslim edip Paspas Toptancısı’na geri gönderin.

yildiz.jpg (630 b) Ödeme seçenekleri nelerdir?

nokta.jpg (373 b) Siparişlerinizin ödemesini Kredi Kartı, Havale&EFT, Kapıda Ödeme (Nakit & Kredi Kartı) veya Posta Çeki ile gerçekleştirebilirsiniz.

yildiz.jpg (630 b) Özel ebatlı logolu paspas üretimi yapılıyor mu?

nokta.jpg (373 b) Evet, sitemizde bulunan hazır ebatlar dışında özel ebat paspas siparişinizi ve fiyatlandırma alabilmek için whatsapp destek hattımız ile iletişim kurabilirsiniz.


yildiz.jpg (630 b) Ürünlerinize bakmak ve satın almak için mağazanıza gelebilir miyim?

nokta.jpg (373 b) Paspastoptancisi.com online satış yapan bir e-ticaret sitesidir. Sergilenen tüm ürünleri mağazamızda bulunduramadığımız için gelmeden önce bakmak istediğiniz ürünleri whatsapp destek hattına ileterek randevu alabilirsiniz.

yildiz.jpg (630 b) Yurt dışına ürün gönderimi yapılmakta mıdır?

nokta.jpg (373 b) Evet, siparişleriniz dünyanın tüm noktalarına ulaştırılabilmektedir. 

yildiz.jpg (630 b) Satın aldığım ürün stoklarda kalmamış ise ne oluyor?

nokta.jpg (373 b) Stoklarımızda kalmayan ürünlerin tedarik süreci müşterilerimize mail aracılığı ile aktarılmaktadır. Bu süreç beklenmek istenirse, ürün tedarik edilerek müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Süreç beklenmek istemezse müşterimizin iade talep hakkı bulunmaktadır.

yildiz.jpg (630 b) Satın aldığım ürünün temizliğini ve bakımını nasıl yapacağım?

nokta.jpg (373 b) Paspastoptancisi.com’da satılan her ürünün ilan içeriğinde ürün kullanımı ve temizliği hakkında bilgiler bulunmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi için iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

yildiz.jpg (630 b) Web sitesinde görünen renkle ürünün gerçek rengi arasında fark var mıdır?

nokta.jpg (373 b) Ürünlerin orijinal rengine en yakın rengi yansıtabilmek için çok özen gösterilmektedir; ancak kullandığınız bilgisayar ve telefon ekranının model ve ayarlarından dolayı bazı ürünlerde orijinal renk net anlaşılamamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.