Z-Mat Paspas

Z-mat paspas paspas modelleri arasında en kolay temizlenen bir modeldir. Z-mat paspas yapısı %100 PVC’den üretilmiştir. İsmini özel dokusundan alan Z-mat paspas oldukça dayanıklıdır. İçeriği silikon takviyeli olduğundan kayma ve istenmeyen kazaların yaşanmasına engel olan Z-mat paspas’ı güvenle kullanabilirsiniz.

Paspastoptancisi.com size Z-mat paspas modelinin eko, normal, süper ve ekstra paspas çeşitlerini sunmakta. Dilediğiniz renk çeşitliliği ile istediğiniz boyut üzerine özel ebatlar yapılabilmektedir. Özel ebatlarda fiyat teklifi almak için 0212 912 12 75 numara üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Kanserojen madde içermeyen Z-mat paspas modeli hastanelerden spor merkezlerine, oyun alanlarından apartman ve site girişlerine, benzin istasyonlarından havuz kenarlarına, okullardan otellere, AVM girişlerinden buzlu yüzeylere kadar pek çok ıslak zeminde güvenle kullanabilir.

Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri kapı önü paspası , alüminyum paspas, kıvırık paspas, hijyenik paspas, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, çim halı, hasır kilim ve yalıtkan paspas modelleridir.Paspastoptancisi.com içerisinde bulunan paspas çeşitleri size Z-mat paspas bulmanız konusunda yardımcı olacaktır. Toptan paspas satın alarak en uygun fiyata dilediğiniz paspasa sahip olabilirsiniz.


Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.