Yalıtkan Paspas

Yalıtkan paspas kullanım alanı olarak elektrik panoları önünde yalıtım amaçlı kullanılır. Eğer elektrik ile ilgili bir işlem söz konusu ise yalıtkan paspas kullanmanız sizin ve can güvenliğiniz için oldukça önemli bir üründür. Yalıtkan paspas kauçuk esaslı bir karışımdır ve %100 koruma sağlamaktadır. Yalıtkan paspas dayanıklı, esnek ve kaymak özelliğe sahiptir. Yalıtkan özelliği sayesinde ısı ve neme oldukça dayanıklıdır. 15000 Volt’ kadar dayanıklı bir paspas modellerindendir.

Paspastoptancisi.com içerisinde paspas çeşitleri kategorisinde bulunan yalıtkan paspas metre olarak satılmakta olup istek üzerine özel ebatlar yapılabilmektedir. Özel ebatlar da fiyat teklifi almak için 0212 912 12 75 nolu hattı arayabilirsiniz. Paspastoptancisi.com toptan paspas imkanıyla size en uygun bütçeye satın alma fırsatı sunuyor. Bu sayede özel fiyatlar ile yalıtkan paspas sahibi olabilirsiniz.

Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri alüminyum paspas, kıvırcık paspas, z-mat paspas, kapı önü paspası, hijyenik paspas, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, çim halı ve hasır kilim modelleridir.


Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.