Kıvırcık Paspas

Kıvırcık paspas modeli çok kullanışlı paspas modellerindendir. Bina girişi, kapı önü, teras, bahçe, büro, hol gibi çok çeşitli alanlarda kullanılan kıvırcık paspas modeli temizlik işlevi yönünden de oldukça kolay temizlenmektedir. Kıvırcık paspas PVC türü ile oldukça hijyenik bir paspastır.

Kıvırcık paspas tozu, kiri sıyırıcı ve temizleyen özellikte lifli yapıda olan bir paspas modelidir. Kullanım açısından oldukça pratik olan kıvırcık paspas altı açık olmasıyla toz ve kiri altına dökerek üst düzeyde temiz bir görüntü sağlar. Dayanıklı yapıda olan kıvırcık paspas uzun ömürlü olarak kullanmanızdan yana fayda sağlar. Kanserojen madde içermeyen kıvırcık paspas modeli güneş ışınlarına karşı korumalıdır. Esnek oluşu ile yürürken üstünde bir konfor hissi vermektedir.

Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri kapı önü paspası , alüminyum paspas, z-mat paspas, hijyenik paspas, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, çim halı, hasır kilim ve yalıtkan paspas modelleridir.Paspastoptancisi.com içerisinde bulunan paspas çeşitleri size kıvırcık paspas bulmanız konusunda yardımcı olacaktır. Toptan paspas satın alarak en uygun fiyata dilediğiniz paspasa sahip olabilirsiniz.


Görünüm:
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.