Kapı Paspası

Evimizin dıştan görüntüsü de içi kadar önemlidir ve burada ki önemli izlenim noktası kapı önü paspasıdır. Bu yüzden evimizin içini düşündüğümüz kadar dış görüntüsüne katkıda bulunan unsurları da düşünmemiz gerekir. Kapı önü paspası evinize adım atan misafirinizin eviniz ile fikir yürütmesine katkıda bulunan ilk ürün kapı önü paspasıdır. Bu yüzden kapı önü paspası her zaman temiz mi diye kontrol etmekte fayda var. Kapı paspası sadece ilk izlenim için değil ayriyeten evimizi dış etkenlerden oluşan kir ve tozu içeri girmesini engellemekte.

Kapı önü paspası kapınızın rengi ile uyum sağladığında daha hoş bir görüntü sağlayabilir. Paspastoptancisi.com içerisinde bulunan paspas çeşitleri size dilediğiniz tarzda kapı önü paspası bulmanızda yardımcı olacaktır. Yazılı paspas modelleri, eğlenceli paspas modelleri, petek altı lastik paspas modelleri ve deluxe paspas modelleri ile toptan paspas satın alarak en uygun fiyata evinizin önünü güzelleştirebilirsiniz.

Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri alüminyum paspas, kıvırcık paspas, z-mat paspas, hijyenik paspas, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, çim halı, hasır kilim ve yalıtkan paspas modelleridir.


Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 151 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.