Hijyenik Paspas

Kapınızda bulunan paspasınız size ne kadar temizlerseniz temizleyin hijyen gözükmüyor mu? O halde sizi bu durumdan kurtaracak bir ürün olan hijyenik paspas kapınızın önünü daha temiz görünmesini sağlarken evinize girdiğiniz zaman daha rahat olmanızı sağlayacak. Hijyenik paspas içinde bulunan özel dezenfektan sıvı sayesinde ayakkabı tabanı yolu ile yayılabilecek mikropların bulaşmasına ve kapı önünüzün her daim hijyen görünmesini sağlamakta.

Peki hijyenik paspas modellerini nasıl kullanmalısınız? Hijyen dezenfektan suyunu bir kapta normal su ile karıştırarak hijyenik paspasın boyutuna göre üstüne yeterli miktarda dökerek kısa bir süre sonra karışımı emdiğinden emin olarak kullanabilirsiniz. Paspastoptancisi.com içerisinde bulunan paspas çeşitleri size hijyenik paspas bulmanız konusunda yardımcı olacaktır. Toptan paspas satın alarak en uygun fiyata evinizin daha da temiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri alüminyum paspas, kıvırcık paspas, z-mat paspas, kapı önü paspası, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, çim halı, hasır kilim ve yalıtkan paspas modelleridir.


Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.