Hasır Kilim

Eviniz de yada bahçeniz de kullanımı gayet pratik olan hasır kilim sizin için yıpranmaz özelliği ile her mekanda kullanabilirsiniz. Hasır kilim yapısı 1. sınıf polipropilen dokumadır. Hasır kilim toz, kum, çakıl, diken ve benzeri maddeleri içinde tutmaması nedeniyle bahçenizde piknik esnasında kullanmak oldukça doğrudur. Sudan, deterjandan ve rutubetten etkilenmeyen hasır kilim yıkama sonrasında çabuk kurur. Üstüne döktüğünüz herhangi bir şey ile leke tutmaz.

Paspastoptancisi.com içerisinde bulunan hasır kilim paspas çeşitleri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Plastik plaj hasır kilim, plastik hasır seccade, plastik piknik hasır kilim modelleri ile dilediğiniz renkleri ve boyutlarını toptan paspas imkanıyla en uygun bütçeye satın alma fırsatı sunuyor. İster eviniz için ister de bahçeniz için en güzel hasır kilim çeşitlerine Paspastoptancisi.com’dan ulaşabilirsiniz.

Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri alüminyum paspas, kıvırcık paspas, z-mat paspas, kapı önü paspası, hijyenik paspas, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, çim halı ve yalıtkan paspas modelleridir.


Görünüm:
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.