Çim Halı

Bahçenizin yeşilliğe bürünmesini mi istiyorsunuz? Çim halı iç ve dış mekanlar da dilediğiniz şekilde kullanarak bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Doğal çime sahip bahçenin görüntüsünü bozmak çok kolay iken çim halı sayesinde istediğiniz görüntüye her zaman sahip olabilirsiniz. Çim halı hava şartlarına maruz kaldığı vakit doğal çime nazaran su emici bir özelliği olduğu için yağmur sonrası bahçenizin kurumasını beklemeden keyif yapmaya devam edebilirsiniz.

Çim halı yapısı itibariyle güneş ışınlarına dayanıklılığıyla uzun ömürlü olması ile gayet kullanışlıdır ve sakatlanma riskini azaltan bir yapısı da söz konusudur. Paspastoptancisi.com içerisinde bulunan çim halı paspas çeşitleri size dilediğiniz renkleri ve boyutlarını toptan paspas imkanı ile en uygun bütçeye metre ile satın alma fırsatı sunuyor.

Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri alüminyum paspas, kıvırcık paspas, z-mat paspas, kapı önü paspası, hijyenik paspas, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, hasır kilim ve yalıtkan paspas modelleridir.


Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.