Alüminyum Paspas

Alüminyum paspas diğer paspas modellerine göre daha zarif ve ince bir yapısı vardır. Ev ve ofis kullanımı için uygun olan alüminyum paspas yapısı ile uzun ömürlü bir paspas modelidir. Alüminyum paspas hava koşullarına rağmen profil sistemi ile suyun ve kirin boşluklardan geçerek paspas üzerinde kalmasını engeller ve sizi temizlik durumdan kurtarır. Alüminyum paspas yumuşak tabanı ile paspasın kaymasını ve çizilmesini önler.

Alüminyum paspas ayakkabı tabanındaki ince tozu kiri söker ve kaba nemi alır. Çok pratik bir şekilde ister yıkayarak ister silerek kolayca temizleyebilirsiniz. Alüminyum paspas modelleri hastaneler, iş yerleri, okullar, apartman girişleri, fabrikalar, spor merkezleri, oteller ve benzin istasyonları gibi tüm alanlarda güvenle kullanabilirsiniz. Paspastoptancisi.com içerisinde dilediğiniz renk ve istek üzerine özel ebatlar ile size özel yapılabilir. Özel ebatlarda fiyat teklifi almak için 0212 912 12 75 numara üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

Paspastoptancisi.com içerisinde bulunan paspas çeşitleri size alüminyum paspas bulmanız konusunda yardımcı olacaktır. Toptan paspas satın alarak en uygun fiyata evinizin daha da temiz olduğundan emin olabilirsiniz. Paspastoptancisi.com’da bulunan diğer paspas modelleri kapı önü paspası , kıvırcık paspas, z-mat paspas, hijyenik paspas, logolu paspas, toz ve nem alıcı paspas, çim halı, hasır kilim ve yalıtkan paspas modelleridir.


Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 176 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.